25 let

25 úspěšných let za námi

25 úspěšných let za námi
V pětadvaceti letech někteří slaví červený diplom z vysoké školy, jiní první narozeniny dítěte, někdo zlatou medaili z Olympiády, jiný získá slavnou sošku Oscara za nejlepšího herce. A někdo oslaví, že se mu za čtvrt století podařilo vybudovat největší rodinnou firmu v České republice ve svém oboru s názvem MIXA VENDING s.r.o. :). A věřte, že máme minimálně stejnou radost, jako bychom vyhráli zlato z Olympiády my.

Speciální trička k 25. výročí naší naší firmy dostali i ti nejmenší z našeho týmu :). Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Speciální trička k 25. výročí naší naší firmy dostali i ti nejmenší z našeho týmu :). Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Už v roce 1993 si dali zákazníci kávu z našeho prvního zapojeného automatu. Od té doby jsme čerstvou kávou potěšili tisíce zákazníků nejen na pracovištích ve firmách, úřadech, ale i ve školách, na čerpacích stanicích, zdravotních zařízeních a jiných veřejných místech. Už čtvrt století naplňujeme vaše pohárky a jsme na to hrdí. Rodina je pro nás důležitá a stejně tak přistupujeme k naší práci. I proto si nás vybrali nejen významní světoví výrobci nápojových technologií či platebních systémů, ale i dodavatelé ingrediencí, abychom je obchodně zastupovali na zdejších trzích.

Našeho letošního pětadvacátého výročí bychom samozřejmě nedosáhli bez našich partnerů, se kterými jsme slavili na sérii degustačních vánočních večírků (více zde). A že bylo co slavit!

Oslavu 25. narozenin naší firmy jsme si s našimi partnery užili hned během tří degustačních večerů. Foto: MIXA VENDING s.r.o.
Oslavu 25. narozenin naší firmy jsme si s našimi partnery užili hned během tří degustačních večerů. Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Jak víte, nezabýváme se jen provozováním automatů, ale dodáváme vám i ty nejlepší technologie a ingredience. Chcete-li si vychutnat také u sebe doma dobrou zrnkovou či mletou kávu, prémiové čaje nebo džusy, určitě si vyberete v našem e-shopu.

Rádi bychom poděkovali vám všem, kteří nám zachováváte přízeň, všem, kteří se podíleli na tom, abychom se za pětadvacet let dostali tam, kde jsme nyní. A věříme, že našich dalších pětadvacet let bude minimálně stejně úspěšných. A vám přejeme to stejné.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;