25 let

25 úspěšných let za námi

25 úspěšných let za námi

V pětadvaceti letech někteří slaví červený diplom z vysoké školy, jiní první narozeniny dítěte, někdo zlatou medaili z Olympiády, jiný získá slavnou sošku Oscara za nejlepšího herce. A někdo oslaví, že se mu za čtvrt století podařilo vybudovat největší rodinnou firmu v České republice ve svém oboru s názvem MIXA VENDING s.r.o. :). A věřte, že máme minimálně stejnou radost, jako bychom vyhráli zlato z Olympiády my.

Speciální trička k 25. výročí naší naší firmy dostali i ti nejmenší z našeho týmu :). Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Speciální trička k 25. výročí naší naší firmy dostali i ti nejmenší z našeho týmu :). Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Už v roce 1993 si dali zákazníci kávu z našeho prvního zapojeného automatu. Od té doby jsme čerstvou kávou potěšili tisíce zákazníků nejen na pracovištích ve firmách, úřadech, ale i ve školách, na čerpacích stanicích, zdravotních zařízeních a jiných veřejných místech. Už čtvrt století naplňujeme vaše pohárky a jsme na to hrdí. Rodina je pro nás důležitá a stejně tak přistupujeme k naší práci. I proto si nás vybrali nejen významní světoví výrobci nápojových technologií či platebních systémů, ale i dodavatelé ingrediencí, abychom je obchodně zastupovali na zdejších trzích.

Našeho letošního pětadvacátého výročí bychom samozřejmě nedosáhli bez našich partnerů, se kterými jsme slavili na sérii degustačních vánočních večírků (více zde). (tady bude odkaz na další článek níže) A že bylo co slavit!

Oslavu 25. narozenin naší firmy jsme si s našimi partnery užili hned během tří degustačních večerů. Foto: MIXA VENDING s.r.o.
Oslavu 25. narozenin naší firmy jsme si s našimi partnery užili hned během tří degustačních večerů. Foto: MIXA VENDING s.r.o.

Jak víte, nezabýváme se jen provozováním automatů, ale dodáváme vám i ty nejlepší technologie a ingredience. Chcete-li si vychutnat také u sebe doma dobrou zrnkovou či mletou kávu, prémiové čaje nebo džusy, určitě si vyberete v našem e-shopu. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, najdete je zde.

Rádi bychom poděkovali vám všem, kteří nám zachováváte přízeň, všem, kteří se podíleli na tom, abychom se za pětadvacet let dostali tam, kde jsme nyní. A věříme, že našich dalších pětadvacet let bude minimálně stejně úspěšných. A vám přejeme to stejné.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace