25 let

Automaty na respirátory nově nahrazují již zaběhlé Rouškomaty

Automaty na respirátory nově nahrazují již zaběhlé Rouškomaty

Je to téměř rok, co jsme na mnoha místech po celé České republice uvedli do provozu tehdy tolik žádané automaty na roušky a dezinfekci. A ani po roce se situace bohužel nezměnila a ochranné prostředky se opět dostaly do popředí velkého zájmu. Tedy s drobnou změnou. Účinnější respirátory nahrazují původní látkové roušky. Proto ani teď nezahálíme a aktivně pracujeme na tom, aby i respirátory byly prostřednictvím našich nevyužitých automatů dostupné co nejširší veřejnosti a plnily tak svůj účel – chránit Vás i okolí.

A ač se to třeba může někomu zdát v této nelehké době jako výhodný byznys, pro nás to rozhodně neplatí. Výtěžek z naprosté většiny námi provozovaných či zapůjčených Rouškomatů v loňském roce putoval na pomoc potřebným. A i v případě, že někde nějaký minimální zisk byl, tak vystačil nanejvýš na pokrytí nákladů na provoz těchto speciálních automatů. Cílem tohoto projektu je především pomáhat tam, kde je aktuálně potřeba a poskytnutím našich automatů tak alespoň částečně urychlit distribuci těchto ochranných prostředků.

Pokud máte i Vy tipy na místa, kde by mělo umístění automatů na respirátory smysl a kde by je lidé nejvíce uvítali a hojně využívali, nebo pouze sháníte větší množství respirátorů pro své zaměstnance, rodiny či známé, ozvěte se nám!

Respirátory FFP2 a NOVĚ také ANTIGEN RAPID TESTY na Covid můžete jednoduše objednávat prostřednictvím našeho e-shopu: Ochranné pomůcky | MIXA VENDING s.r.o

#rouskomaty #automatynarespiratory #prodejniautomaty #ochranneprostredky #certifikovanerespiratoryFFP2 #respirator #ffp2 #pomahamesdistribuci #spolecnetozvladnemeTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;