25 let

„Naučil jsem se spoustu věcí,” uvedl francouzský student na stáži u MIXA VENDING

„Naučil jsem se spoustu věcí,” uvedl francouzský student na stáži u MIXA VENDING

Jsem opravdu šťastný, že jsem si mohl vyzkoušet pracovat v rodinné firmě MIXA VENDING,” napsal nám zpětně sedmnáctiletý Antoine, který si u nás vyzkoušel měsíční praxi. Dorazil k nám z francouzské střední školy Isabelle Viviani Vocational school z města Épinal. 

Sympatický mladík vypomáhal našemu kolegovi ve firmě Varroc. Komunikace probíhala v angličtině a dle slov operátora byl Antoine velmi šikovný. 

Sám Antoine se před odjezdem domů svěřil své učitelce, že u nás byl velmi spokojený a vůbec nečekal, že se mu bude v Novém Jičíně až tak líbit. 

Lidé v MIXA VENDING byli velmi přátelští a se vším mi po celý měsíc pomáhali. Naučil jsem se zde spoustu věcí, které využiju v profesním i osobním životě. Moc Vám, pane Mixo, děkuji za tuto úžasnou příležitost, uvedl mladík.  

Tato slova nás samozřejmě nesmírně těší, stejně jako fotka v tričku MIXA VENDING, kterou nám Antoine s poděkováním poslal. Jsme opravdu rádi, že jsme mohli být součástí příjemné spolupráce. Máme radost, že si mladý francouzský student odvezl pozitivní vzpomínky nejen na naši firmu, ale také na Českou republiku. 

Celý pobyt se uskutečnil v rámci EU a spolupráce se školou EDUCA (Střední odborná škola, s.r.o.). Antoine byl u nás od 5. 6. do 3. 7. 2019. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace