25 let

Naše káva z automatu

Dobrý den začíná dobrou kávou!


V M I X A  V E N D I N G vás přesvědčíme, že i z automatu si můžete vychutnat kvalitní kávu. Lahodné espresso z čerstvě namletých zrn? I to umíme!

Nápojové automaty provozujeme už hezkou řádku let. Za tu dobu jsme jejich nastavení vyladili tak, aby dokázaly připravit opravdu chutné a kvalitní nápoje. Díky čerstvě namleté kávě pak uspokojíme i náročnější „kávomily.  :-)

V čem jsme tedy jiní? Naše automaty plníme výhradně kvalitní zrnkovou kávou, která patří u našich zákazníků dlouhodobě mezi nejoblíbenější. Obsahuje vyladěný poměr zrn Arabiky i Robusty, díky čemuž vyniká její jemná a harmonická chuť.

Hlavní předností našich nápojových automatů je správně seřízený kávový mlýnek a výkonná presovací jednotka, která zpomaluje průtok vody s cílem prodloužení extrakce a posílení smyslových vjemů.

připravujeme kávu srovnatelné kvality a chuti s pákovkou z dobré kavárny, navíc podstatně rychleji a levněji!MIXA VENDING coffee lovers

A co přesně se děje uvnitř automatu po zvolení Vašeho oblíbeného nápoje ze zrnkové kávy?
  1. Čerstvé namletí zrna
  2. Stlačení zrna / Našlehání mléka v případě volby mléčného nápoje
  3. Předspaření kávy / Výdej mléčné pěny do pohárku v případě volby mléčného nápoje
  4. Extrakce kávy při optimálním tlaku - do pohárku, případně Vašeho vlastního hrníčku
Výsledkem je kvalitně připravená káva s plným tělem a krémovou konzistencí.

Přejeme Vám dobrou chuť!  :-)

Nahlédněte také, jaké je složení jednotlivých teplých nápojů , jaké alergeny obsahují a proč nepodporujeme víčka na pohárky.

#kvalitnikava #elcriollo #vendin #cerstvenamletazrna #spickoveespresso #vyvazenachut #borimemytyokavezautomatu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;