25 let

Blog

Vzdělávání zaměstnanců společnosti MIXA VENDING s. r. o.

01.10.2019

Hlavní cíl projektu spočívá primárně ve zvýšení adaptability zaměstnanců, sekundárně pak ve zvýšení konkurenceschopnosti a expanzi naší společnosti na zahraniční trhy.

„Naučil jsem se spoustu věcí,” uvedl francouzský student na stáži u MIXA VENDING

01.09.2019

„Jsem opravdu šťastný, že jsem si mohl vyzkoušet pracovat v rodinné firmě MIXA VENDING,” napsal nám zpětně sedmnáctiletý Antoine, který si u nás vyzkoušel měsíční praxi. Dorazil k nám z francouzské střední školy Isabelle Viviani Vocational school z města Épinal.

Rekordních 60 tun prodané kávy v roce 2018. Bilancovali jsme...

26.04.2019

Přes 10 milionů prodaných pohárků, přes 60 tun kávy, nebo více než 200 stolitrových barelů džusového koncentrátu. Nejen to byl pro MIXA VENDING v prodeji úspěšný a rekordní rok 2018.

Vánoční degustace špičkových rumů a kávy

14.12.2018

Většina firem se s uplynulým rokem loučí vánočním večírkem. A my jsme se letos rozhodli rozloučit třikrát, protože dobrého není nikdy dost :). Na tři páteční večery jsme pro naše partnery připravili kávové a rumové degustace. Ochutnávali jsme, oslavili další společný rok a naše letošní pětadvacáté výročí firmy, popřáli si, ať se nám daří i v tom následujícím.

25 úspěšných let za námi

03.12.2018

V pětadvaceti letech někteří slaví červený diplom z vysoké školy, jiní první narozeniny dítěte, někdo zlatou medaili z Olympiády, jiný získá slavnou sošku Oscara za nejlepšího herce. A někdo oslaví, že se mu za čtvrt století podařilo vybudovat největší rodinnou firmu v České republice ve svém oboru s názvem MIXA VENDING s.r.o. :). A věřte, že máme minimálně stejnou radost, jako bychom vyhráli zlato z Olympiády my.

Podpořili jsme Slavnosti města Nový Jičín

01.10.2018

Začátkem září jsme se mohli opět potkat v ulicích Nového Jičína na slavnostech města, tentokráte už pětadvacátých. Vůbec první slavnosti si lidé užili už v roce 1993. Tedy v době, kdy vznikla i naše firma. A my jsme rádi, že také letos jsme mohli jednu z nejnavštěvovanějších akcí v našem kraji podpořit a stali jsme se jedním z partnerů oblíbených slavností.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;