O nás

Skvělá káva a občerstvení už od roku 1993

Náš první automat jsme zapojili v roce 1993. Od té chvíle jsme potěšili nejen čerstvou kávou tisíce zákazníků v kavárnách, ve firmách, úřadech, ale i ve školách či na veřejných místech. Váš pitný režim je smyslem naší práce.

 • Vynikající servis

  Rychlý a kvalitní servis i díky on-line telemetrii Televend.

 • Inovativní technologie

  Máme nejmodernější vendingové technologie.

 • Spolehlivý partner

  Kompletně zabezpečíme naším řešením každé místo k vaší spokojenosti.

 • Kvalitní suroviny

  Dáváme důraz na výběr kvalitních surovin, abychom vám nabídli to nejlepší

 • Čerstvá káva

  V našich automatech připravujeme kávu z čerstvě namletých zrn.

Oslavili jsme 30 let

V našem oboru jsme největší rodinná firma v České republice, což nám dělá radost. Máme dlouhou tradici a vznik datujeme v r. 1993.

Po celou dobu existence firmy důsledně dbáme na dodržování dobrých obchodních mravů a zvyklostí. Mimo jiné nemáme žádné faktury po splatnosti. Jsme stabilní společnost, a to jak ekonomicky, tak personálně.

Jsme přesvědčeni o tom, že právě z těchto důvodů si nás jako svého exkluzivního partnera pro zdejší trhy vybrali významní světoví výrobci nápojových technologií, platebních systémů, ale i dodavatelé ingrediencí, které Vám nabízíme.

30 let

Logo Kofola

V roce 2024 jsme se stali součástí skupiny Kofola

Baví nás pokoušet limity

Jsme společnost s největší technologickou progresí ve svém oboru

Jaké technologie u nás najdete?

Bezkontaktní platby, čtečky bankovek, slevové či bonusové klíče, telemetricky řízený provoz automatů, elektronické inventury prodejů, nastavování individuálních receptur zákazníkem, platba přes kredit v mobilním telefonu, marketingové akce pro zákazníky řízené z jednoho centra, prodej křehkého zboží včetně chlazených jídel vydávaných za pomocí výtahu... A stále přidáváme nové.

Přidejte se do naší MIXA rodiny

Dobrých lidí není nikdy dost. Jsme stabilní společnost, ekonomicky i personálně a máme vám co nabídnout. Od 130 Kč příspěvku na stravování, výtečné kávy z našich automatů, přes zaměstnanecké slevy a bonusy, až po skvělý rodinný kolektiv.