Kariéra

Máš-li zájem o některou z nabízených pozic, kontaktuj nás na telefonu +420 605 267 779 nebo na e-mail mixa@mixa.cz

obchod

Vedoucí technického oddělení
Do našeho týmu hledáme šikovného šéfa technického oddělení, který půjde svému týmu příkladem! Máš elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, nebojíš se počítače a rozumíš anglicky? Pak jsi to Ty!
S technickým týmem budeš připravovat, instalovat a opravovat naše mašiny. Krom slušného platového ohodnocení se můžeš se těšit na vynikající kávu, stravenky a příjemné rodinné prostředí. Tvou časovou flexibiltu podpoříme zapůjčením firemního vozidla.

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017


obchod

Administrativník či administrativnice
Frčíme a potřebujeme posilu do našeho administrativního týmu! Nabízíme pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou. Určitě se nám bude hodit Tvoje znalost základu účetnictví, jedeme na účetním systému POHODA. Máš-li chuť stát se součástí naší partičky v rodinné firmě v Novém Jičíne, ozvi se!

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017


obchod

Technik prodejních automatů
Potřebujeme posílit naše technické oddělení o dalšího supermana! Máš elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, nebojíš se počítače ani auta a rozumíš trochu anglicky? Pak jsi to Ty! Adekvátní platové ohodnocení, vždy čerstvá káva a stravenky jsou pro Tebe připraveny.

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace