25 let

Kariéra

Máš-li zájem o některou z nabízených pozic, kontaktuj nás na telefonu +420 605 267 779 nebo na e-mail mixa@mixa.cz


NOVĚ VYPSANÉ POZICE:JIŽ OBSAZENÉ POZICE:

obchod

Mzdová účetní / Pokladní
Frčíme a potřebujeme posilu do našeho back-office týmu! Požadujeme dobrou znalost zpracování mezd, Zákoníku práce a související legislativy, znalost MS Office. Zkušenost s účetními programy Pamica a Pohoda výhodou.

Náplní práce bude kompletní vedení mzdové agendy a vedení pokladny.
Hledáme velmi zodpovědnou, samostatnou a pozitivně smýšlející kolegyni/kolegu do našeho skvělého týmu rodinné firmy v Novém Jičíně. Vhodné i pro rodiče po rodičovské dovolené.
Ozvi se nám! Domluvíme se na vstupním pohovoru.

zveřejněno leden 2020
Nástup možný ihned

obchod

Referent/ka pro evidenci a správu majetku
Jsi zodpovědná/ý, samostatná/ý a pozitivně smýšlející? Pak jsi tady správně ;-)

Požadujeme základní znalost účtování majetku a skladového hospodářství, MS Office a zkušenost s účetním programem Pohoda výhodou. Vhodné i pro rodiče po rodičovské dovolené.
Zajímá Tě práce v přátelském kolektivu rodinné firmy v Novém Jičíně? Ozvi se nám! Domluvíme se na vstupním pohovoru.

zveřejněno leden 2020
Nástup možný ihnedobchod

Operátor / Technik
Přijmeme mobilního operátora a technika na servis prodejních automatů.

Pracovní náplň: instalace a servis automatů, zastupování obsluhy automatů.
Požadavky: dobrá znalost PC, manuální zručnost, selský rozum, spolehlivost, ŘP sk. B, vyhláška 50 výhodou.
Nabízíme: stravenky, firemní vozidlo, zaměstnanecké slevy, mobilní telefon.
Oslovila Tě tato nabídka? Ozvi se nám! Domluvíme se na vstupním pohovoru.

zveřejněno leden 2020
Nástup možný ihned


obchod

Administrativní posila / účetní – pobočka Praha
Frčíme a potřebujeme posilu do našeho administrativního týmu! Nabízíme pracovní poměr na poloviční úvazek s možností navýšení. Určitě se nám bude hodit Vaše znalost základů účetnictví, jedeme na účetním systému POHODA. Máte-li chuť stát se součástí týmu v rodinné firmě na pobočce v Praze - Písnici, ozvěte se! Domluvíme se na vstupním pohovoru.


zveřejněno září 2018
Nástup možný ihned

obchod

Obsluha prodejníh automatů - poboćka Praha
Pracovní náplň: doplňování zboží do prodejních a nápojových automatů ve městě a okolí, drobné servisní zásahy. Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost za svěřené automaty a zboží, ŘP sk. B, selský rozum. Krom slušného platového ohodnocení se můžeš těšit na vynikající kávu, stravenky, firemní vozidlo, zaměstnanecké slevy, mobilní telefon.  


pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno července 2018
nástup ideálně od 1.8.2018

obchod

Servisní technik - pobočka Praha 
Přijmeme mobilního technika na servis prodejních automatů. Pracovní náplň: instalace a servis automatů v Praze a okolí, zastupování obsluhy automatů, vedení skladu ND. Požadavky: dobrá znalost PC, manuální zručnost, selský rozum, spolehlivost, ŘP sk. B, vyhláška 50 výhodou. Krom slušného platového ohodnocení se můžeš těšit na vynikající kávu, stravenky, firemní vozidlo, zaměstnanecké slevy, mobilní telefon.


pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno července 2018
nástup ideálně od 1.8.2018

obchod

Operátor potravinových automatů 
Nabízíme fajn práci s pružnou pracovní dobou. Vhodné pro osoby pečující o děti, seniory, nebo prostě pro ty, kteří si potřebují rozdělit pracovní směnu apod.. Budeš obsluhovat 8 výdejních automatů s chlazeným jídlem, včetně objednávek jídel pro tyto automaty, které vyžadují 2 návštěvy denně. Všechny automaty jsou sice v Novém Jičíně, ale řidičský průkaz skupiny B budeš potřebovat.  Maš smysl pro systém a pořádek. Pak jsi to Ty! Krom slušného platového ohodnocení se můžeš těšit na vynikající kávu, stravenky a příjemné rodinné prostředí. 


pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno květen 2018
nástup ideálně od 1.6.2018


obchod

Asistent nebo asistentka obchodu
Baví Tě kontakt s lidmi? Našla by se i nějaká obchodní dravost? Výborně! My hledáme posilu, jejíž doména bude vyhledávání a akvizice nových zákazníků, udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky. Pozice se neobejde bez výborné komunikační a organizační schopnosti. Budeš hodně pracovat na počítači, takže znalost MS Office je základ. Máš-li zkušenost v obchodě, jedině dobře! Vlastníš-li řidičský průkaz skupiny „B“, podpoříme Tvou časovou flexibiltu  zapůjčením firemního vozidla. Vhodné i pro rodiče po rodičovské dovolené. Zázemí rodinné firmy, bonus k platu za hosp. výsledky, zaměstnanecké slevy, stravenky.  

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno květen 2018
nástup ideálně 1.6.2018


obchod

Skladník nebo skladnice
Každý článek je důležitý a odvíjí se od něj kvalita celku. Tak si vážíme všech našich zaměstnanců a proto potřebujeme posilu - našemu skladníkovi hledáme parťáka. Jeho/její náplň práce bude příjem, výdej a zaskladňování zboží, odpovědnost za správnost dokladů apod. Jedná se o práci ve skladu potravin. Nespornou výhodou je řidičské oprávnění na VZV nebo-li vysokozdvižný vozík  a řidičský průkaz skupiny  B. Pokud znáš i účetní program POHODA, tak to bude největší pohoda. To ale není podmínka. Podmínkou však je dobrá znalost práce s PC, samostatnost.
Vhodné i pro ženy po rodičovské dovolené a seniory. Krom slušného platového ohodnocení se můžeš těšit na zaměstnanecké slevy, stravenky a příjemné rodinné prostředí. 

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno květen 2018
nástup ideálně 1.6.2018


obchod

Vedoucí technického oddělení
Do našeho týmu hledáme šikovného šéfa technického oddělení, který půjde svému týmu příkladem! Máš elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, nebojíš se počítače a rozumíš anglicky? Pak jsi to Ty!
S technickým týmem budeš připravovat, instalovat a opravovat naše mašiny. Krom slušného platového ohodnocení se můžeš se těšit na vynikající kávu, stravenky a příjemné rodinné prostředí. Tvou časovou flexibiltu podpoříme zapůjčením firemního vozidla.

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017


obchod

Administrativník či administrativnice
Frčíme a potřebujeme posilu do našeho administrativního týmu! Nabízíme pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou. Určitě se nám bude hodit Tvoje znalost základu účetnictví, jedeme na účetním systému POHODA. Máš-li chuť stát se součástí naší partičky v rodinné firmě v Novém Jičíne, ozvi se!

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017


obchod

Technik prodejních automatů
Potřebujeme posílit naše technické oddělení o dalšího supermana! Máš elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, nebojíš se počítače ani auta a rozumíš trochu anglicky? Pak jsi to Ty! Adekvátní platové ohodnocení, vždy čerstvá káva a stravenky jsou pro Tebe připraveny.

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zveřejněno červen 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace