Kávovary Franke

Kávovary Franke

A1000

A1000

Kávovar Franke A1000, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
A300 W3

A300 W3

Kávovar Franke A300 W3, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven mléčným systémem MS s čerpadlem mléka nebo se systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
A300 W4

A300 W4

Kávovar Franke A300 W4, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven mléčným systémem MS s čerpadlem mléka nebo se systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
A400

A400

Kávovar Franke A400, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven mléčným systémem MS s čerpadlem mléka nebo se systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
A600

A600

Kávovar Franke A600, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven mléčným systémem MS s čerpadlem mléka nebo se systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
A800

A800

Kávovar Franke A800, s 1 mlýnkem a vývodem na horkou vodu. Je vybaven systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
S700

S700

Kávovar Franke S700 se 2 mlýnky, vývodem na horkou vodu a vývodem na páru pro ruční nášleh mléka. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail
SB1200

SB1200

Kávovar pro výdej kávových specialit Franke SB1200 na čerstvé mléko se 2 mlýnky, vývodem na horkou vodu a s mléčným systémem Foam Master. Kávovar rovněž nabízíme s dalšími přídavnými zařízeními a volitelným příslušenstvím. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail

Ozvěte se nám

Navrhneme řešení přímo pro vás

Poptávka