Chytré lednice

Selfly Store by Stora Enso

Jejich obsluha je velmi jednoduchá. Zákazníci mohou rychle odebrat zboží a ihned odejít, aniž by museli čekat ve frontě nebo se zdržovat dlouhým procesem placení.

Chytré lednice pro vás Připravujeme

Detaily Selfly Store by Stora Enso

Již brzy pro vás připravujeme nabídku chytrých lednic Selfly Store od společnosti Stora Enso.

Tyto lednice byly navrženy tak, aby zákazníkům zlepšily zážitek z nakupování, ale aby také zvýšily příležitosti pro prodejce. Přelomové integrované systémy IoT s připojením ke cloudu umožňují prodejcům provozovat podnikání založené na datech a optimalizovat prodej a provoz novým způsobem. Lednice jsou navrženy a vyrobeny tak, aby využívaly technologii RFID - Selfly Store tak nabízí špičkovou úroveň přesnosti rozpoznávání produktů umístěných v lednici.

Jedná se skutečně o revoluční počin, protože je od základu navržen tak, aby zákazníkům přinášel příjemný a bezproblémový způsob nakupování typu grab-and-go. To do češtiny můžeme volně přeložit jako rychlé nakupování, kdy si zákazníci mohou rychle odebrat zboží a ihned odejít, aniž by museli čekat ve frontě nebo se zdržovat dlouhým procesem placení.

Jak Selfly Store funguje

Jejich obsluha je velmi jednoduchá, skoro jako u lednice, kterou máte doma. Tam už jste ovšem za své jídlo zaplatili. V případě chytré lednice Selfly Store si zákazník ledničku otevře přiložením platební karty a může si jednoduše vybrat to, na co má zrovna chuť. Po zavření dveří si lednice Selfly Store sama detekuje odebrané zboží a příslušnou částku zákazníkovi strhne z karty. Následně vystaví QR kód s účtenkou.

Lednice Selfly Store lze jednoduše implementovat jako další prodejní kanál na různých místech, například na pracovištích, v hotelech, v restauracích, ale i na veřejných prostranstvích, jako jsou letiště, nemocnice či sportovní centra.

Ozvěte se nám

Navrhneme řešení přímo pro vás

Poptávka