Novinky
Mgr. Miroslav Mixa získal ocenění “Osobnost města Nový Jičín v kategorii Podnikání“
06.05.2025
Dne 15. dubna 2025 byly slavnostně vyhlášeny Osobnosti města Nový Jičín za rok 2024. Letos poprvé i v kategorii podnikání. S hrdostí oznamujeme, že jako první v historii toto ocenění získal zakladatel naší společnosti -
Mgr. Miroslav Mixa.
Od garáže k lídru na trhu
Příběh pana Mixy začal v roce 1993, kdy v pronajaté garáži v Novém Jičíně založil firmu, jejíž dnešní název zná většina trhu s prodejními automaty – MIXA VENDING s.r.o. S nulovým zázemím, ale s jasnou vizí a odhodláním budoval podnik krok za krokem. Díky poctivé práci, inovativnímu přístupu a důrazu na kvalitu se firma postupně stala jedním z lídrů v oboru v České republice.
Dnes sídlíme v moderním areálu, který jsme v roce 2022 kompletně zrekonstruovali právě tady v Novém Jičíně – městě, kde to všechno začalo. A přestože jsme mnohonásobně vyrostli, zůstáváme věrni hodnotám, na kterých firma stojí od samého začátku: férovost, kvalita, inovace a spokojení lidé.
Pocta, která patří celému týmu
Toto ocenění vnímáme jako uznání nejen pro pana Mixu, ale i pro všechny, kteří s námi sdílejí společnou cestu – zaměstnance, partnery i zákazníky. Je důkazem, že i z malého města může vyrůst firma s velkým srdcem a ještě většími ambicemi.