25 let

O nás

Náš první automat jsme zapojili v roce 1993. Od té chvíle jsme potěšili nejen čerstvou kávou tisíce zákazníků v kavárnách, ve firmách, úřadech, ale i ve školách či na veřejných místech. Váš pitný režim je smyslem naší práce. 


  • nabízíme funkční řešení pro hotely, restaurace i kavárny
  • dodáváme nejlepší ingredience, suroviny i technologie
  • kompletně zabezpečíme firmy i úřady
  • máme nejmodernější vendingové technologie
  • v našich automatech přeipravujeme kávu z čerstvě namletých zrn

Web team

V našem oboru jsme největší rodinná firma v České republice a toho máme radost. Máme dlouhou tradici a vznik datujeme v r. 1993 - tento rok slavíme výročí 25 let vzniku firmy.


Po celou dobu existence firmy důsledně dbáme na dodržování dobrých obchodních mravů a zvyklostí. Mimo jiné nemáme žádné faktury po splatnosti.
 Jsme stabilní společnost, a to jak ekonomicky tak i personálně.

Jsme přesvědčeni o tom, že z těchto důvodu si nás jako svého exkluzivního partnera pro zdejší trhy vybrali významní světoví výrobci nápojových technologií, platebních systémů ale i dodavatelé ingrediencí, které vám nabízíme.

Baví nás pokoušet limity a jsme společnost s největší technologickou progresí ve svém oboru - bezkontaktní platby, čtečky bankovek, slevové či bonusové klíče, telemetricky řízený provoz automatů, elektronické inventury prodejů, nastavování individuálních receptur zákazníkem, platba přes kredit v mobilním telefonu, marketingové akce pro zákazníky řízené z jednoho centra, prodej křehkého zboží včetně chlazených jídel vydávaných za pomocí výtahu atd.)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace