25 let

Služby

Horeca servis

Horeca servis

Operating a provoz automatů

Operating a provoz automatů

Servis technologií

Servis technologií

Pronájem technologií

Pronájem technologií

Nápojový catering

Nápojový catering

Pijte v práci lepší kávu

Pijte v práci lepší kávu

 

Cafeservis

Společnost MIXA VENDING s.r.o. je jediným smluvním partnerem Nestlé Česko s.r.o. pro severní Moravu, která zajišťuje instalaci a servis automatů na instantní kávu. Zdarma dostanete automat, neplatíte žádný nájem, podmínkou je pouze měsíční odběr kávy.


Operating

Zabezpečujeme kompletní servis firmám, organizacím i fyzickým osobám v oblasti dodávek, provozování, pronájmu a prodeje všech nápojových technolgií (nápojové automaty, kávovary, sodobary, aquabary, suroviny, barelová voda ...) a stejně tak i prodejních automatů.


Pronájem

Možností, jak získat automat, kávovar či sodobar včetně příslušenství, je také pronájem. Jako nájemce nemusíte investovat do nákupu nového přístroje, platíte pouze měsíční nájem.


Servis

Naše firma zajišťuje kompletní záruční a pozáruční servis automatů, aquabarů, sodobarů a kávovarů (AZKOYEN, COGES, ASSET, JURA, SOLIS). Opravy řešíme maximálně do 48 hodin po nahlášení závady, a to přímo na místě u zákazníka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;