25 let

Reference

"S firmou MIXA VENDING s.r.o. spolupracujeme již dlouhá léta a nikdy se nestalo, že bychom měli problém s nedoplněním automatů nebo nějakým servisním zásahem. Jak servisní, tak i obchodní středisko jsou vždy pružní a reagují na požadavky v podstatě okamžitě. Tuto firmu můžu všem opravdu jen doporučit."

Sliwka Petr
Facility Manager
BBC Bircher Automation
Hranice

Reference


Reference

"Naše společnost spolupracuje s firmou MIXA VENDING již více než 15 let. Se spoluprací jsme spokojeni, firma MIXA VENDING nabízí kvalitní služby a servis. Pokud potřebujeme vyřešit problém, navrhnout nová řešení, věnují se nám jejich pracovníci bez zbytečných průtahů. Firmu MIXA VENDING tak doporučujeme i dalším jejím potenciálním zákazníkům."

Jitka Filipová
ERICH JAEGER, s.r.o.
Kopřivnice - Vlčovice

"Se změnou na nápojové a jídelní automaty od firmy MIXA VENDING jsme získali nejenom kvalitní produkty, ale taky kompletní servis. Tuto skutečnost potvrzují všichni naši zaměstnanci, kteří těchto služeb pravidelně využívají."

René Juroška
Technik správy a údržby budov
OPaLL-AGRI, s.r.o.
Dolní Životice


ReferenceReference

"Společnost MIXA VENDING snoubí kvalitu s osobním přístupem a důrazem na komplexní řešení. Díky tomu se stává tou nejlepší volbou nejen pro výrobní firmy."

Aneta Machová
PRESTAR
Opava - Vávrovice


"Jsme mezinárodní výrobní společnost. V našem třineckém závodě našim zaměstnancům poskytujeme spoustu benefitů. Jedním z nich je možnost využít svačinkové automaty, kávomaty, filtry na vodu, sodobary a další výhody poskytované ve spolupráci se společností MIXA VENDING s.r.o. Naše spolupráce trvá již několik let, postupně rozšiřujeme sortiment nabízeného zboží. Naše rostoucí spolupráce je známkou naší spokojenosti s výběrem poskytovatele těchto vendingových služeb."

Ing. Hana Vávrová
Ředitelka nákupu
VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Třinec


ReferenceSpokojený zákazník

"Po dlouhé době jsme se odhodlali ke změně provozovatele automatů na kávu na obou našich střediscích. A rozhodně nelitujeme. Společnost MIXA VENDING nám nabídla výbornou zrnkovou kávu a moderní automaty. Zejména zaměstnanci si kávu z Vašich automatů moc pochvalují."

Ing. Renáta Kochová
Ekonom
Domov seniorů Havířov
Vaše milé zprávy z Facebooku:


"Včera jsem ochutnala skvělou kávu z vašeho nového úžasného automatu. S tím předchozím se to nedá srovnat. Kéž by takovýchto automatů bylo více i jinde..."
Petra
Nový Jičín

"Děkujeme firmě MIXA VENDING za nádherný kávovar do naší restaurace (v Doubledeckeru) ve Valašském Meziříčí. I v této těžké době nám firma zajistila krásnou pákovku a baristické školení pod vedením skvělého profesionálního baristy Ondry. Přijďte ochutnat skvělou kávu EL CRIOLLO a další kávové speciality. Těšíme se na vás!"
Kája
provozní Zahradního centra
Valašské Meziříčí

"O víkendu jsem vyzkoušela skvělou kávu EL CRIOLLO z vašeho krásného automatu na chatě Libušín na Pustevnách. Moje dcera si rovněž pochutnala na vynikající horké čokoládě. Jste skvělí, fandím vám!"
Janča
Nový Jičín


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;