25 let

Pákové kávovary

Nuova Simonelli
Italská společnost se zkušenostmi a tradicí sahající daleko do minulosti. Společnost vyrábí mlýnky a kávovary a prodává je do celého světa od roku 1936. V dnešní době se může Nuova Simonelli pochlubit širokou škálou produktů, které jsou schopné plnit očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Investice společnosti do výzkumu a vývoje nových technologií posunulo společnost na úplný vrchol v oboru, o čem svědčí i výhradní sponzoring světových mistrovství baristů.

Astoria
Skupina řemeslníků, která v roce 1969 začala dávat život dnešní představě, se stala jednou největší továrnou na kávovarech na světě. Nello Dal Tio založil skupinu Astoria CMA, dědice historické značky italské tradice espresso kávovarů. "Naším posláním je vytvářet profesionální kávovary vyrobené v Itálii, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, zkoumají dokonalost, chrání životní prostředí a zlepšují lidi."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
;